Olağandışı Bir Portal
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Olağandışı Bir Portal

Sıkıntınızı geçirecek herşey burada...

AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

Serbest Rp Kuralları

YazarMesaj
Devil
Admin
Devil

Serbest Rp Kuralları Empty
MesajKonu: Serbest Rp Kuralları   Serbest Rp Kuralları Icon_minitimePtsi Şub. 05, 2007 6:15 pm

Arkadaşlar burada kendi hikayelerinizi yazıp oynayabilirsiniz. Size kuralları açıklayayım:

* Diğer rp kuralları buradada geçerlidir.

* Rp oynamayanlar lütfen yazılan Rp lerin arasına girip yazılar yazmasın (aksi taktirde bu yazılar silinecektir)

*Önemli birşey olmadıkça rp'nin gidişatını bozmayın (kimse bi ağacın altında otururken birinin ben malkoçoğluyum diye fırlamasını istemez)

* Rp'ye uygun yazılar yazmak

* Bu rplerde dm yoktur. Eğer çok gerekirse birisi dm seçilir. o karar size kalmıştır

* Dm ve modların kurallarına uymak (Arkadaşlar modlar ve dmler olabildiğince tarafsız olacak. Eğer ciddi bir haksızlık olursa şikayete yazarsınız. Değerlendiririz )

*Diğer oyuncuların yerine oynamak (Arkadaşlar diğerlerine fazla karışmayın. Örneğin: Ben bi büyü yaptım adam uçurumdan düştü olayı olmasın. İzni olmaksızın kimse uçurumdan düşmez arkadaşlar)

* Rplerde belli bir konu olmak zorunda değildir.

Bu kurallara eklenebilir....
https://eglenceportali.yetkin-forum.com

Serbest Rp Kuralları
1 sayfadaki 1 sayfası